Obserwatorzy

wtorek, 14 maja 2013

Mam czas tylko na bycie mamą :) Warsztaty Świadoma Mama

Od trzech miesięcy jestem tylko mamą :) 24 godziny/dobę jestem z Amelką i strasznie to lubię!! Wszelakie robótki musiały ustąpić miejsca Amelce, komputer pokrył się kurzem, a co tam, nie zając, nie ucieknie :) Po tej jakże długiej zimie ciepłe dni wykorzystuję jak tylko mogę na spacery wszelakie, ostatnio zabrałam ze sobą szydełko i jedną z robótek, myślę sobie, Amelka zaśnie to ja na ławeczce podziergam sobie... Ale słoneczko tak ładnie grzało, a mi tak dobrze się zrobiło, że całą godzinkę przesiedziałam nie robiąc nic. I tak leci dzień za dniem :)

Odskocznią dla mnie są takie spotkania jak to, na które wybraliśmy się z przyjaciółmi 9 maja, były to Warsztaty Świadoma Mama. Prowadziła Paulina Holtz, więcej można zobaczyć TU .

Nam udało się wziąć udział w mini sesji:

Poza tym udało mi się wylosować jedną z nagród, z czego jestem baaaardzo zadowolona, jest to zestaw produktów Osmoza Care , które bardzo bardzo mi się przydadzą :
Zestaw pierwszej pomocy przywłaszczył Seba do pracy, dla mnie chusteczki antybakteryjne + krem a Amelka być może wypróbuje aplikatory na ząbkowanie ?? Zobaczymy :)

Na polu robótkowym chwilowa cisza. Czekam na dostawę koralików (zabrakło przy ostatniej pracy), zabieram się za kupno kordonka, co by dokończyć rozpoczętą serwetę, odkopałam różową sukienkę sprzed dwóch lat, a właściwie jej część i będę kończyć, a wiklina papierowa leży i patrzy na mnie....

Wasze blogi przeglądam, czytam, oglądam zdjęcia, podziwiam.... Tylko na pisanie komentarzy czasu brak... Mam nadzieję, że nadrobię w niedalekiej przyszłości....

Dziękuję wszystkim, którzy tu jeszcze zaglądają, choć nic u mnie się nie dzieje... 

Buziaki :*

2 komentarze:

  1. ŚLICZNIE RAZEM WYGLĄDACIE, NADROBISZ POCZEKAMY POZDRAWIAM DUSIA

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudne jest to Wasze zdjęcie :-)
    Takie siedzenie na słoneczku bezczynnie jest najlepsze... sama bym tak chciała :-)
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas :)